תוספות שיער לנשים

שירות ייחודי ומיוחד לאור טוב לשיער

שזירה ידנית למילוי תוספת השיער במקום על ידי אשת מקצוע מהיחידות בארץ. השירות ניתן לא רק לתוספות שנקנו אצלנו אלא נשמח לטפל גם בתוספות שנרכשו במקומות אחרים. המילוי מתבצע במהלך הביקור הרגיל שלך אצלנו ומילוי התוספת לא רק חוסך כסף בקניית תוספת חדשה אלא שומר על תוספת השיער בעלת נפח רצוי ומושלם עבורך.

תוספת שיער טבעי

נשים סובלות משיער דליל בכל חלקי הראש לעומת גברים הסובלים משיער דליל בעיקר במרכז הראש. קיימים לא מעט הבדלים בהתקרחות בין נשים לגברים. התקרחות אצל נשים קטנה יותר ומגיעה בגיל מאוחר יותר מהתקרחות אצל גברים ורמת דלילות השיער נמוכה יותר. אצל נשים זקיקי השיער אשר צמיחתם מופסקת, מפוזרים בכל הראש ‏ולא רק בקו הראשוני ו/או במרכז הקרקפת כמו אצל גברים.‏ ישנן נשים שאצלן נשירת השיער נגרמת ממחלות כגון אלופציה אראטה (Alopecia Areata)

את באמת הכי יפה כשנוח לך

אחת ההשלכות של האינדיבידואליות שלנו היא הדרך בה אנחנו רואים את עצמנו – הדימוי העצמי שלנו, איך אנו רואים את עצמנו ואחרים רואים אותנו במקום. הדרך בה אנחנו מדמיינים עצמנו, כיצד אנחנו רואים את עצמנו במראה, וגם כיצד אנחנו מקווים להציג את עצמנו לאחרים, מושפעת במידה רבה על ידי תכונות ויזואליות, קוסמטיות של הפנים והראש שלי.

לשיער משקל אדיר בביטחון העצמי שלנו הנובע מהופעתנו החיצונית. לכן מצאנו פתרון לתוספת שיער לנשים בשיטה ייחודית.

לנו יש את הידע הנדרש והמיומנות המקצועית להאריך את שיערך ולמלא אותו בשיער טבעי ‏ואיכותי ‏המחובר באופן קבוע וקל להתנהל אתו בחיי היום יום. אז נמאס לך להשקיע אנרגיות כה רבות בהסתרת השיער הדליל?‏ זה הזמן לנסות פתרון קבוע. ‏יועץ מומחה ייעץ לך באופן אישי ודיסקרטי כיצד תוכלי להוסיף שיער טבעי בהתאמה אישית ולשפר את המראה שלך.‏ תוכלו לעצב לעצמכם את התספורת שחלמתם עליה ולהתאים את הצבע שיתאים לפנים ולגוון העור . ‏

למכון "אור טוב לשיער" יש ניסיון רב בתחום ובהשבת שיערן של נשים וגברים שסובלים מדלילות שיער.‏ עם הוספת השיער הטבעי תרגישי מחוזרת כמו פעם. הרגשתך הפנימית תשתפר באופן משמעותי ‏ותקרין על הופעתך החיצונית.‏

סוגים של תוספות

שני פרמטרים קובעים את איכות התוספת: הבסיס והשיער. אנו באור טוב לשיער מתאימים תוספות שיער המיובאות מאירופה, מברזיל והמזרח הרחוק. איכות השיער מתחלקת לשניים – שיער  טבעי ואיכותי לא צבוע וללא כימיקלים. שיער מעובד המבוסס על שיער טבעי אך צבוע ומטופל .

סוגי בסיסים

תוספת השיער המאפשרת שזירה של שיער הטבעי לתוך רשת דקה מחוברת אל הקרקפת. מתחברת לשיער באופן חדשני ללא גילוח וללא דבק. לעיבוי ומילוי שיער טבעי בהתאמה אישית. 

הבסיס הינו פיתוח ייחודי שלנו ומציג  בסיס דמוי הקרקפת עם בסיס המונע נשירה. שזירת השיער  לתוך הבסיס מבוצע ע"י מכונה מיוחדת המבטיחה שיער מלא ללא נשירה. עם הרכישה אנו מעניקים ביטוח של לפחות 18 חודשים ללא נשירה.

בסיס שיער אשר מדמה את מבנה הקרקפת באופן מושלם ולכן מראה התוספת טבעי יותר

בסיס עדין ביותר ובלתי מורגש גם למגע יד אדם.

סוגי בסיסים

התוספת מודבקת לקרקפת ע"י פס הדבקה ייחודי. לאחר שהתוספת מודבקת עיצוב השיער החדש מתחיל להענקת מראה מושלם תוך שבועיים שלושה כל לקוח מתרגל למראה החדש הכולל שיער מלא ובלתי ניתן להזזה בדיוק כמו שיער טבעי.