פאות לחולות אונקולוגיות

פאה קבועה לכל תקופת המחלה

הפאה מוצמדת לראש באופן קבוע ואת יכולה להמשיך בשגרת חייך. בתקופה זו הפאה ממלאת את מקום שיערך הטבעי באופן זמני ועל כן היא מלווה אותך 24 שעות ביממה כולל בזמן השינה, מקלחת, בחדר כושר ואפילו בים או בבריכה.

נשירת שיער כתוצאה מכימותרפיה

באפשרותנו לעזור לנשים שחלו, להכין את עצמן טוב יותר לתקופת הנשירה ולהיערך בהתאם .

שלב אחד לפני אובדן השיער בגין הטיפולים, מוזמנת  פיאה משיער טבעי לכל הראש ועם תחילת נשירת השיער הפיאה מוצמדת באופן קבוע לראש , כך שחוסר השיער לא יורגש בכלל.

לאור הניסיון הרב שצברנו עם מאות נשים שחלו בסרטן ולאור חשיבות העניין, יצרנו שיתופי פעולה עם מחלקות אונקולוגיות בבתי-חולים בישראל, במטרה לעזור לכמה שיותר נשים להתמודד עם הנשירה .

לרשותכם מגוון פיאות בהדבקה קבועה או פיאות ללא הדבקה.

התהליך

שבועיים לפני תחילת הטיפולים הכימותרפיים רצוי להגיע לייעוץ. כיוון שהנשירה מתחילה כשבועיים לאחר הטיפול הראשון הזמן הזה מאפשר לנו להתאים את הפאה מבעוד מועד להזמין אותה ולהתאים אותה בליווי תספורת למראה הרצוי לבחירתך. התהליך הזה מונע את עוגמת הנפש הכרוכה באיבוד השיער ושומרת על המראה החיצוני בדיוק כפי שהיה טרום הטיפולים וכך לא תאלצי לספוג הערות מהסביבה. כל התהליך כולו אורך כשעה וחצי ולאחר חודש כדי להגיע לבדיקה קצרה של כחצי שעה.

למי מתאימה הפאה?

כל מי שסובלת מהתקרחות כתוצאה מבעיה בריאותית ומחפשת פתרון אמיתי שיראה טבעי ונוח לשימוש, מומלץ לה להשתמש בטכניקת תוספת שיער לכל הראש .

יתרונות בולטים של השיטה :

  • מראה טבעי – בניגוד לפאה רגילה , המראה המתקבל על ידי הוספת שיער טבעי לכל הראש הוא כשל שיער אמיתי וזאת בזכות מבנה דקיק ושקוף של השיער
  • פתרון מהיר – עם הגעת הפיאה אשר הותאמה ועוצבה לטעמך האישי, התהליך אורך כיום אחד בלבד .
  • הפיאה נשארת צמודה לכל היום - שיטת ההצמדה הייחודית מקבעת אותה ללא תזוזה .
  • ניתן לעסוק בכל פעילות ספורטיבית כולל שחיה ולהמשיך לקיים אורח חיים איכותי, בדיוק כמו שאת רגילה
  • ניתן לחפוף את השיער כרגיל, לסרק אותו, לעשות פן וכל תסרוקת אחרת אשר תרצי.
  • לאחר סיום הטיפולים, חוזרים לשיער הטבעי ללא כל מגבלה.

סבסוד קופ"ח

גם קופות החולים הגיעו להבנה כי השיער הוא חלק אינטגרלי גם מהבריאות הפיזית וגם מהבריאות הנפשית של כל אחד מאתנו ועל כן, חלקן מסבסדות את הטיפול ומשתתפות בעלות.

קופות החולים השונות משתתפות בעלות הפאה  בכ-1600 שקלים בממוצע

פרטים נוספים ניתן לבדוק איתנו וכן בקופת החולים בה אתם חברים.

הזמינו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות עוד היום! 1-700-700-155